Радио Милева

Италијанскиот милионер Џанлука Ваки плескаше четири жешки „риби“ по голите га*иња, но на некои не им се допадна неговиот „валкан танц“ (видео)

Италијанскиот милионер Џанлука Ваки плескаше четири жешки „риби“ по голите га*иња,  но на некои не им се допадна неговиот „валкан танц“ (видео)

Џанлука Ваки (52), италијанскиот милионер кој има повеќе од 13 милиони следбеници на Инстаграм, објави нов клип кој привлече внимание и е многу критикуван.

Поточно, тој се снимил како игра на јахта во присуство на четири привлечни девојки.

Како и да е, делот што ги вознемири неговите критичари е оној кога истите тие девојки ги плеска по задникот и му порачаа дека се однесува разочарувачки и со непочитување кон жените.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

„Сега претера“, му напуша еден следбеник на Инстаграм.

Сепак, Џанлука реагираше со следниот коментар.

„Опуштете се, научете да се шегувате“, рече милионерот.

Сепак, други го оправдаа и го поддржа со коментарот дека девојките самите си го дозволуваат тоа.