Радио Милева

Испливаа детали од животот на новата снаа на Брена, еве што студира, но и од што заработува (фото)

Испливаа детали од животот на новата снаа на Брена, еве што студира, но и од што заработува (фото)
фото:свет.рс

Неодамна помалиот син на пејачката Лепа Брена ја покажа својата нова девојка, а можеби и идна снаа на големата Балканска ѕвезда.

Виктор Живојиновиќ е во врска со атрактивната русокоса Сандра Миљаковиќ за која се пишуваше дека веќе се вселила во вилата на Брена.Сандра во Белград студира српски јазик и книжевност, но исто така работи и како шминкерка и од тоа заработува.

фото:сандра миљаковиќ/фејсбук

На социјалните мрежи ја следат повеќе од 10 илјади следбеници, а навидум секогаш е средена од глава до пети.

Сандра може да се пофали со извајана фигура, тенок стук и долги нозе, а за нејзината физичка убавина добива само ласкави комплименти.

фото:сандра миљаковиќ/фејсбук

До каде ќе стигне оваа љубовна врска, и дали судбината и е предодредена да биде член на семејството Живојиновиќ, останува времето да покаже.

Останати вести од Радио Милева