Радио Милева

Исплива тажната вистина за нивниот брак: Меган Фокс и познатиот актер се разведуваат?!

Исплива тажната вистина за нивниот брак: Меган Фокс и познатиот актер се разведуваат?!
фото:порталмеган фокс/инсатграм

Една од најубавите холивудски актерки, Меган Фокс (33) и нејзиниот сопруг, вездата на серијата „Беверли Хилс“, Брајан Остин Грин (46), наводно, не живееле заедно со месеци, јавуваат американските медиуми. Имено, актерката била фотографирана без венчален прстен на раката кога одела на шопинг за време на пандемијата.

Неодамна беа видени како ги предаваат децата еден на друг на паркинг во Лос Анџелес, па сите заклучија дека не се заедно во куќен карантин и секој е на своја страна.

Наводно, бракот се уште им стои на хартија, а заедно решиле да ги одгледаат тројцата синови, пишува списанието „Mirror“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BeverlyHills90210 (@beverlyhills90210nowandforever) on

Брајан живее во Малибу, а Меган во Калабасас и сметаат дека е најдобро за нив да бидат малку раздвоени.

– Меган и Брајан многу се сакаат, но не можат да живеат заедно. Тие со месеци живеат одделно, како што беше случајот долго пред да започне пандемијата. Во ниту еден момент не планирале да се разведат. Поминаа низ тешки времиња во нивниот брак, но некако успеаја да ги решаваат секој пат, а нивните пријатели се надеваат дека и овој пат ќе биде исто – рече анонимен извор близок до нив.

фото:меган фокс/инстаграм

Меган и Брајан се заедно уште од 2004 година, тие започнаа да се забавуваат кога таа имаше само 18 години, а тој имаше 30 години. Тие за прв пат се разделија во 2009 година, а се помирија и се венчаа една година подоцна. Во 2015 година, тие повторно се разделија кога Меган поднесе барање за развод, но тие наскоро повторно беа заедно. Во меѓувреме, тие имаат и три сина, кои ги одгледуваат доста либерално.

Еден од нив често носи фустани во јавноста, а брачната двојка вели дека не им пречи и дека децата имаат слобода да изберат што сакаат.

Останати вести од Радио Милева