Радио Милева
валкано минато

Исплива скандалозно видео: Доротеа Јовановиќ ни оддалеку не е слатка малечка „светица“ како што изгледа (18+ ВИДЕО)

Исплива скандалозно видео: Доротеа Јовановиќ ни оддалеку не е слатка малечка „светица“ како што изгледа (18+ ВИДЕО)

Откако се испокара со Мина Врбашки, за учесничката во „Задруга2“ Доротеа Јовановиќ испливаа чудни, скриени тајни од нејзиното минато, кои покажуваат дека наизглед „слатката малечка“ ниту оддалеку не е „светица“!

Имено, најпрво се појави  информацијата дека таа била во контакт со повозрасен женет маж кој имал семејство, по што нивните  фотографии осамнаа во јавноста, а сега се појави и скандалозно видео на русокосата.

Видеото ја покажува Доротеа како оскудно облечена само по долна облека танцува во ноќен клуб, и како што открива српски Телеграф, Доротеа некое време била танчарка по “луксузни” ноќни клубови.

Доротеа беше таначарка во еден ноќен клуб во кој доаѓаа “ексклузивни” гости. Чудно ми е што сега изгледа смирено, невино и чисто, зашто знам како тогаш се однесуваше и што се’ правеше“ – вели извор близок до „задругарката“.

Како изгледала тогаш Доротеа и како изгледал нејзиниот „валкан танц“, погледнете го видеото подолу, кое Луна Ѓогани исто така го постирала на својот Инстаграм профил, па покрај него во постот напишала: „Мојата фина, чесна и морална Доротеа“!

На видеото јасно се гледа „валканиот танц“ на слатката мала русокоса, која во еден момент самата се удира по задникот, за веќе во следниот, во кадарот е непозната машка рака која исто така ја плеска по газето!

Еве го инкримираното видеото од „скришното“ минато на Доротеа:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @lunabesti on

Фото:РАС Србија и Инстаграм скриншот