Радио Милева

Интернетот гори кога Џеј Ло танцува на шипка (видео)

Интернетот гори кога Џеј Ло танцува на шипка (видео)
фото:принтскрин/јутјуб

Планетарно популарната sвезда и пејачка Џенифер Лопез, неодамна сними нов филм.

Поточно, Џенифер се претстави пред публиката со улогата на Рамона во филмот „Hustlers“, каде игра стриптизета.

По премиерата на филмот, многумина не можеа да поверуваат дека пејачката има 50 години, бидејќи таа е во совршена форма и изведува совршен танц околу шипката, она што ја најмногу го бараше нејзината улога.

фото:профимедиа

Сега се појави видео на Јутјуб на кое се гледа како Џеј Ло се подготвува за улогата од која завршила со бројни модринки на нозете кои сведочат дека воопшто не било лесно.

Видеото беше објавено пред помалку од еден месец, а веќе има пет милиони прегледи на интернет каналот.

Погледнете како изгледаше тоа:

Останати вести од Радио Милева