Радио Милева

Инди се облече како полицајка, а мажите полудеа од глетката и посакаа да ги казни (фото)

Инди се облече како полицајка, а мажите полудеа од глетката и посакаа да ги казни (фото)
фото:инди/инсатграм

Пејачката Индира Арадиновиќ Инди сподели фотографија на Инстаграм на која е облечена како полицајка во мрежести чорапи и со лисици на ременот од струкот, доека позира на креветот во домашен амбиент.

Ова не е прв пат таа да провоцира, а припадниците на посилниот пол кои ги има доста како нејзини следбеници и порачаа дека може да и бидат вечни затвореници.

фото:инди/инсатграм

Патем, Инди се повеќе се фотографира во предизвикувачки изданија, и како и не би го правела тоа кога е задоволна што изгуби 15 килограми за само три месеци.

Атрактивната пејачка се пофали и со усните кои редовно ги „пумпа„.

фото:инди/инсатграм

– Трета година по ред ги наполнив усните со хијалуронан и ќе го правам тоа до крајот на животот. Хијалуронот е природна супстанција која исчезнува со текот на времето. Имам само силикони во градите, не затоа што сакав поголеми, туку затоа што имав проблем со кожата поради постојано слабеење и дебелеење. Градите потоа го губат волуменот – објасни пејачката.

Останати вести од Радио Милева