Радио Милева

Инди призна дека сака постари мажи, а еден од партнерите бил постар и од нејзиниот татко

Инди призна дека сака постари мажи, а еден од партнерите бил постар и од нејзиниот татко
фото:инди инстаграм/принтскрин/еспресо.рс

Сања Маринковиќ беше домаќин на Ива Штрљиќ, Инди Арадиновиќ, Ружа Рупиќ, Душица Јаковљевиќ и Вера Матовиќ во шоуто „Магазин ин“, а за време на разговорот со нив за љубовните партнери, постави интересно прашање за Инди, чиј одговор ги шокираше гледачите.

– Дали мажите сакаат да имаат посветена сопруга со тело на старлета? – праша Сања.

 

View this post on Instagram

 

?♥️ #indymylife?️?

A post shared by Indira Indy Aradinovic (@indira_indy_aradinovic) on

– Имав постари партнери и бев многу среќна и заљубена. Не можам да кажам колку години, тоа е многу голем број. Постар од татко ми… – откри Инди, додека Сања продолжи да ја испрашува.
– Значи, повеќе од три децении. Што ве привлече?

Машкоста тој би можел да застане рамо до рамо со мене. И сега, после мене е со помлади – истакна Инди.

Останати вести од Радио Милева