Радио Милева

Инди не го крие вишокот, гордо ги истакна недостатоците (фото)

Инди не го крие вишокот, гордо ги истакна недостатоците (фото)
фото:инстаграм/инди

Пејачката Индира Арадиновиќ-Инди е позната освен по добриот глас и по облините кои ја красат.

Иако очигледно има вишок килограми, таа нема комплекс и не се сокрива, туку напротив самоуверено го покажува своето разголено тело.

Инди објави фотографија на кое носи тигресто бикини, а бујните гради изгледаат немирно – како едвај да чекаат да излезат од костимот кој ги притиска.

Иако носи баде мантил, Инди изгледа улта провокативно и надарено.

Ова дефинитивно беше празник за машките очи.

Останати вести од Радио Милева