Радио Милева

Импресивна трансформација: Ана Николиќ со својот изглед на свадба ја засени дури и невестата (фото)

Импресивна трансформација: Ана Николиќ со својот изглед на свадба ја засени дури и невестата (фото)
фото:инстаграм/ана николиќ

Пејачката Ана Николиќ за време на бременоста драстично ги накачи килограмите, а по породувањето имаше мака да ја врати посакуваната линија.

Но, по многу напорни тренинзи, диети и третмани, Ана успеа во намерата.

Сега таа се појави како гостинка на свадба, а со својата импресивна трансформација ги собра сите погледи, па дури ја засени и невестата.

фото:инстаграм/ана николиќ

Облечена во црвена тоалета со висок шлиц, Ана гордо се пофали со својата става.

фото:инстаграм/ана николиќ

Потсетуваме, Ана Николиќ пред две години на свет ја донесе ќерката Тара, а од породилиштето излезе со повеќе од 100 килограми.

фото:принтскрин/ ексклузива.ба

Сепак, напорот вроди со одлични резултати, а Ана сега изгледа како од почетоците кога „палеше и жареше“ со „Девојка од чоколаде“.

Останати вести од Радио Милева