Радио Милева

Има се, може се: Синот на Лепа Брена разгледува автомобил од 250 000 евра (фото)

Има се, може се: Синот на Лепа Брена разгледува автомобил од 250 000 евра (фото)

Пред неколку дена, синот на Лепа Брена заедно со неколку другари посетил неколку салони за автомобили, а најмногу се задржал во салонот за Порше каде што автомобилите се поскапи од 250 000 евра.

Автомобилот кој го гледал најмладиот Живојиновиќ во зависност од опремата може да кошта и 400 000 евра.

„Девојките ме сакаат поради моите автомобили, но сакам да ги известам дека јас не сакам спонзоруши. Може да се дружам со нив, но не и да се мувам со нив. Порано луѓето забележуваа што сум син на Брена и Боба, не знам што имаат тие од тоа“, во една прилика изјави Виктор.

„Добрите автомобили ги сакам поради себе. Често одам на патувања, важно ми е да имам удобен автомобил“, изјави синот на Брена.

фото: принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева