Радио Милева

Им го крена притисокот на мажите: Рита Ора се соблече гола пред огледалото и го исплази јазикот (фото)

Им го крена притисокот на мажите: Рита Ора се соблече гола пред огледалото и го исплази јазикот (фото)
фото:рита ора/принтскрин/инстаграм

Англиската пејачка со албанско потекло, Рита Ора (29), објави топлес фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, а ги покри пупките со раката за да не се видат иако покажа скоро се’.

Пејачката од време на време објавува голи фотографии, а оваа го запали интернетот!

Имено, таа се соблекла целосно гола и позираше во провокативна поза, со што им го крена притискот на мажите ширум светот.

На фотографиите, првин си ставаше кармин на усните, а потоа го исплази јазикот по што обожавателите и рекоа дека ова е премногу за нивното срце, па напишаа:

„Ти си кралица, изгледаш фантастично, најдобра си“, „Јас сум мртов, не го прави ова повеќе. За мене си болно добра“, „Гориш“, беа само некои од коментарите.

Рита собра повеќе од 533.000 лајкови на оваа објава, а е проследена со 16,1 милиони обожаватели на Инстаграм.

Таа откри дека се сликала додека се подготвувала да оди на Парадата на гордоста, но не била сама. Таа беше придружувана од нејзината мајка Вера Ора, која често ги коментираше нејзините постови и се шегуваше со нејзината ќерка.

 

View this post on Instagram

 

Can’t find my bikini. 🥴

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Рита не губи време и сега работи на својот нов албум на имотот Котсволдс. За време на изолацијата поради пандемијата „Ковид-19“, таа отиде таму каде што има мир со цел да направи нова музика.
Таа се преселила на фарма на 150 километри од нејзината куќа во Лондон, каде слободното време го поминала во карантин по природа.

Останати вести од Радио Милева