Радио Милева

Илјадници прегледи за неколку часа: Тамара Тодевска со изгледот за новата фотосесија ги остави обожавателите без здив (видео)

Илјадници прегледи за неколку часа: Тамара Тодевска со изгледот за новата фотосесија ги остави обожавателите без здив (видео)
фото: тамара тодевска/инстаграм

Тамара Тодевска има доста активен и возбудлив период, како на приватно, така и на професионално поле.

Неодамна беше во Шпанија, потоа во Италија, а ја доби и наградата за најдобар евровизиски вокал.

Тамара дефинитивно не мирува! Таа деновиве ги изненади своите бројни обожаватели со новата фотосесија која е во изработка, а за истата изгледа како вистинска дива.

фото:тамара тодевска/инстаграм

Тамара преку неколку куси „стори“ видеа на Инстаграм долови каква беше атмосферата на снимањето, а од приложеното ги изненади сите со неколкуте стилски трансформации во кои ќе ја видиме наскоро.

Моќна, сексапилна, самоуверена и полна со самодоверба од секоја поза пред фотообјективот, а тоа секако го забележаа обожавателите и пријателите кои и порачаа дека изгледа светски.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Видеото со кое ги заинтригира сите за само неколку часа има повеќе од 12 илјади прегледи, а како ќе изгледа пејачката во финалниот резултат од тимската работа, останува да видиме…

Останати вести од Радио Милева