Радио Милева

Илда Шаулиќ искрено за интимата во бракот: „Кога ќе добиете дете се губи сексуалноста“

Илда Шаулиќ искрено за интимата во бракот: „Кога ќе добиете дете се губи сексуалноста“
фото:илда шаулиќ/инстаграм/принтскрин

Пејачката отворено зборуваше за страста во бракот и неверството во врската!

Илда Шаулиќ веќе четири години ужива во бракот со Бојан Вучковиќ, а сега во емисијата „Магазин ин“ со Сања Маринковиќ раскажа што мисли за неверството.

Како некој кој е исто така мајка, пејачката верува дека многу парови ја губат врската кога ќе дојдат деца, затоа што не се трудат доволно.

 

View this post on Instagram

 

Jedan čovek i jedna žena …❤️ #mužižena #ljubav #zasvavremena❤️ #ildasaulic

A post shared by Ilda Saulic (@ildasaulic) on

“Јас сум свежо мажена, за четири години, рано е да зборувам. Сето тоа е работа и несебично давање, а кога ќе дојде детето, сексуалноста е изгубена, затоа сме будни во три часот наутро, па еве, ќе одам по детето … но важно е да се вратиме, жената мора да биде малку провокативна. Во многу ситуации, луѓето што ги познавам имале неверства и проблеми токму затоа што не се опоравиле “, рече таа.

Останати вести од Радио Милева