Радио Милева

Игор Којиќ со еден потег потврди дека нешто не е во ред во бракот со Северина?

Игор Којиќ со еден потег потврди дека нешто не е во ред во бракот со Северина?
фото: принтскрин/инстаграм

Деновиве во регионалните медиуми кружеа гласини дека бракот на Северина е во криза, а Игор Којиќ со последната објава на социјалните мрежи уште повеќе ги зголеми шпекулациите.

Имено, Игор одлучи да ја промени профилната фотографија на „Инстаграм“.

Досега неговата главна фотографија му беше со сопругата односно со Северина, а сега неговата профилна е од само од него.

фото: принтскрин/инстаграм

Меѓутоа, една работа остана непроменета. Игор и понатаму ја следи Северина на социјалните мрежи, а Северина го следи само својот сопруг.

За потсетување, приказните за развод започнаа откако пејачката се врати во Загреб, а Игор не се врати со сопругата туку остана во Белград.

Останати вести од Радио Милева