Радио Милева

Иако е милионерка Јелена Карлеуша сама пазари во маркет и носи кеси (фото)

Иако е милионерка Јелена Карлеуша сама пазари во маркет и носи кеси (фото)
insatgram

Во екот на скандалот околу аферата меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш, додека Душко вредно работи во Кина, Јелена со наследничките Атина и Ника отиде да пазари.

Додека сите внимателно ја сладат за скандалозната содржина на пораките и фотографиите што наводно, ги испратила на Огњен, таа досега се појави само на снимањето на “Ѕвездите на Гранд”. На самото снимање беше прилично нервозна, а нејзиното издание додека одеше во продавницата, многумина ги изненади, особено српските медиуми.

foto:Ras Srbija

Имено, Карлеуша  со ќерките се појави  во маркет  за да купи сé што е потребно и како што мислела дека ќе помине незабележано, нема шминка на лицето, а покрај шапката се сокрива и со очилата за сонце.

Јелена не комуницирала со работниците во продавниците, се обидувала да не привлекува внимание, а кога платила  за намирниците, кесите сама ги носела.

Српски Блиц го коментира ова нејзинот појавување дека е чудно што милионерка пазари сама во маркет и ги носи кесите, веројано очекуваа тоа за неа да го прави помошник.

Останати вести од Радио Милева