Радио Милева

И во изолација провоцира: Анастасија Ражнатовиќ објави фотографија без градник, па упати моќна порака

И во изолација провоцира: Анастасија Ражнатовиќ објави фотографија без градник, па упати моќна порака
фото: принтскрин/јутуб

Наследничката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ ги почитува мерките и препораките за заштита од корона вирусот.

Имено, пејачката е во изолација во нејзиниот дом на Дедиње, па на фановите им порача да останат и тие во своите домови.

Анастасија се фотографираше додека лежи на кревет без градник и без шминка, а на нејзините следбеници им порача:

„Останете дома“ напиша пејачката покрај фотографијата со која ги запали социјалните мрежи.

фото: Инстаграм

За потсетување, многу јавни личности се наоѓаат во нивните домови и апелираат до сите да ги почитуваат препораките и мерките.

Останати вести од Радио Милева