Радио Милева
провокативна

И Тања Савиќ позираше разголена во када: Пејачката во никогаш попровокативно издание (фото)

И Тања Савиќ позираше разголена во када: Пејачката во никогаш попровокативно издание (фото)
фото: Принтскрин/инстаграм

Пејачката Тања Савиќ со новата објава ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи.

Имено, таа позираше во провокативно издание.

Тања се соблече во бикини и позираше во када, додека во прв план се нејзините облини.

„Понекогаш сакам да бидам сама, не дека не ги сакам луѓето туку се одморам од туѓи лаги“, напиша пејачката во описот на фотографијата.

Некои од фановите ја опсипаа со позитивни коментари, додека пак други сметаат дека претерала.

Потсетуваме, Тања речиси една година води борба со старателството над синовите откако нејзиниот сопруг во април претходната ги однесе децата во Австралија и пејачката отогаш ги нема видено.

Останати вести од Радио Милева