Радио Милева

И сестрите на Богдана Ражнатовиќ се разголија за сефте на летна сезона, но во фокус се нивните напумпани усни кои како да ќе им пукнат (фото)

И сестрите на Богдана Ражнатовиќ се разголија за сефте на летна сезона, но во фокус се нивните напумпани усни кои како да ќе им пукнат (фото)
фото:принтскрин/бојана родиќ/инстаграм

Во последно време, сестрите на Богдана Ражнатовиќ го привлекуваат вниманието на јавноста каде и да се појават и што и да прават, а вчера сакаа да бидат видени на социјалните мрежи во разголено издание.

Имено, Бојана и Наташа Родиќ решија да ги искористат убавите и сончеви денови и уживаа во пливањето и сончањето.

Тие споделија дел од атмосферата со своите следбеници преку Инстаграм и покажаа како изгледаат во костими за капење.

Веруваме дека оваа сцена воодушеви многу машки придружници, но она што е во фоксот на фотографијата се нивните „напумпани“ усни.

фото:мис родиќ/принтскрин/инстаграм

Двете се без шминка, но вештачкиот дел на нив дојде до израз.

Она даденото од мајка природа веќе подолг период е актиелен за голем број млади девојки, кои префериррат да се забежежува она што е коригирано, отколку она природното.

Останати вести од Радио Милева