Радио Милева

И се бројат костите: Српската пејачка шокирше со изгледот во бикини (фото)

И се бројат костите: Српската пејачка шокирше со изгледот во бикини (фото)
фото:принтскрин/еспресо.рс

Контроверзната пејачка Дуња Илиќ повторно ја шокираше јавноста со својот изглед.

Имено, таа објави фотографија во костим за капење од кој може да се види дека изгубила многу на тежина што се гледа на фотографијата.

Сега, нема никаква сличност со таа девојка од почетокот на кариерата кога блескаше од сексапил на сцената.

фото:принтскрин/еспресо.рс

Да ве потсетиме, по бројните љубовни бродоломи, обидите за самоубиство и смртта на нејзиниот татко, Дуња се пресели во Грузија и сега работи како торот-гледач.

фото:принтскрин/еспресо.рс

Останати вести од Радио Милева