Радио Милева

И Николина Пишек сврти на провокација: Убавата водителка во топлес издание (фото)

И Николина Пишек сврти на провокација: Убавата водителка во топлес издание (фото)
фото:николина пишек/инстаграм

Николина Пишек неодамна преживеа драма на летен одмор во Хрватска, кога таа и нејзиниот сопруг беа исфрлени од сместувањето и, според нив, биле ограбени.

Целиот случај бил пријавен во полиција, а сега се чини дека водителката остави зад себе непријатно искуство.

Убавата Хрватка, која најмногу поставува модни фотографии на Инстаграм, денес сподели и една попровокативна. Таа е фотографирана со разбушавена коса и – без градник.

 

View this post on Instagram

 

I go wherever my creativity takes me. Coming soon.

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

Николина, со рацете над градите, заводливо се насмевнува, што е потврдено со описот на нејзината фотографија.

“Одам таму каде што ме носи креативноста. Наскоро”, напиша таа, најавувајќи ново, креативно поглавје во нејзиниот живот.

Останати вести од Радио Милева