Радио Милева

„И на 22 години можеш да легнеш покрај мајка ти“: Вељко Ражнатовиќ со видео од Цеца ги запали социјалните мрежи

„И на 22 години можеш да легнеш покрај мајка ти“: Вељко Ражнатовиќ со видео од Цеца ги запали социјалните мрежи
фото: принтскрин/инстаграм

Синот на една од најпопуларните пејачки во регионот Светлана Цеца Ражнатовиќ наскоро ќе заплива во брачните води со својата партнерка Богдана.

Иако Вељко има 22 години, тој сепак ужива во прегратките на неговата мајка.

Вељко Ражнатовиќ на социјалните мрежи објави видео со Цеца од семејниот дом.

На видеото, пејачката позира без грам шминка, додека Вељко лежи покрај неа и се прегрнуваат.

Во описот на видеото, синот на најпопуларната пејачка напиша:

„И на 22 години можеш да легнеш покрај мајка ти“.

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

” I sa 22 godine mozes da lezis kod majke” porucuje Veljko Raznatovic! Follow/Pratite: ➡️ @telegraf.rs .. .. .. #veljkoraznatovic #cecaraznatovic #cecaofficial #ceca #zabava #telegraf_jetset #telegrafrs #mama

Објава коју дели Telegraf Jet Set (@telegraf_jetset) дана

Останати вести од Радио Милева