Радио Милева

И кога не сака тоа и се случува: На Карлеуша и испадна градата среде снимање на „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

И кога не сака тоа и се случува: На Карлеуша и испадна градата среде снимање на „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

По секс скандалот, Јелена Карлеуша отиде во Кина, а потоа тајно се врати и дојде прилично нервозна за снимањето на „Ѕвездите на Гранд“.

Таа беше видливо вознемирена, снимајќи го шоуто каде што е член на жирито, но во еден момент таа стана да го прегрне еден кандидат.

Карлеуша носеше куса блузичка, па кога премногу ги дигна рацете, испаднаа голите гради.

RAS / RAS SRBIJA

Сепак, тоа не беше премногу видливо, а кандидатот  очигледно беше толку задоволен што не ја тргна насмевката од лицето.

RAS / RAS SRBIJA

Иако досега многупати се појавила со ултра длабоко деколте, сега во време кога целото внимание на јавноста и медиумите е свртено кон неа, дури и оваа мала голотија не останува незабележано.

Останати вести од Радио Милева