Радио Милева
те сакам или... посакувам

Хрватската старлета Ава Карабатиќ заврши со турски манекен в кревет: „Ова момче е најдобриот што сум го имала досега“ (ФОТО)

Хрватската старлета Ава Карабатиќ заврши со турски манекен в кревет: „Ова момче е најдобриот што сум го имала досега“ (ФОТО)

Откако не успеа да мине како независен претседателски кандидат на изборите, и не стана новата претседателка на Хрватска, старлетата Ава Карабатиќ си фати ново момче, а сега открива дека и дека имале интимни односи.

Старлетата се впушти во романса со еден познат турски манекен, па веднаш ги извести следбениците на Инстаграм дека спиела со него.

„Се чувствувам и тажна, а исто така и среќна… Зошто? Јас не сум светица, ниту сум оноа – другото… Јас и Калед не можевме да чекаме, затоа што се случи моментот, а кога се случи моментот ништо не е толку „тврдо“ за да те спречи… Освен…

Ако чекавме да не го сториме тоа пред брак, можевме. Дали го заведов? Можеби! Но, тој ја прифати играта, и ете, се случи… Она што денес дефинитивно го сфатив е дека ова момче е најдобриот в кревет што сум го имал досега. Те сакам“ –  напишала Ава… Веројатно мислејќи: „Те посакувам“!

Останати вести од Радио Милева