Радио Милева

Храбра промена: Ана Кокиќ го промени личниот опис и изгледа опасно згодно (фото)

Храбра промена: Ана Кокиќ го промени личниот опис и изгледа опасно згодно (фото)
фото: Марко Јовановиќ

Ана Кокиќ по изолацијата и карантинот се одлучи на драстична промена со која ги изненади нејзините фанови.

Ана и кажа збогум на долгата коса по која беше препознатлива со години, а сега има потполно нов изглед.

фото: инстаграм

Станува збор за кратка модерна фризура на која можеби не би се одлучиле многу нејзини колешки.

Пејачката со новиот изглед се пофали на социјалните мрежи.

фото: Инстаграм

Нејзините фанови се презадоволни од промената на Кокиќ, па ја описпаа со позитивни коментари.

Како ви се допаѓа Ана со кратка коса?

Останати вести од Радио Милева