Радио Милева

Хормонални промени: На Ана Севиќ градите во бременоста и станаа како балони (фото)

Хормонални промени: На Ана Севиќ градите во бременоста и станаа како балони (фото)
фото:ана севиќ/инстаграм

Пејачката Ана Севиќ ужива во својата втора бременост, а сите коментираат колку добро изгледа во блажена состојба.

Пејачката уште еднаш ги воодушеви своите следбеници на  Инстаграм со нова фотографија.

Нејзините бујни гради беа во преден план, а деколтето со врвки дополнително ги стави во фокус.

фото:ана севиќ/инсатграм

Природата хормоните си го прават своето бидејќи Ана е кон средината на бременоста и носи девојче.

Останати вести од Радио Милева