Радио Милева

Холивудската актерка Шерон Стоун фатена на плажа со 19 годишно момче (фото)

Холивудската актерка Шерон Стоун фатена на плажа со 19 годишно момче (фото)

Популарната актерка Шерон Стоун и понатаму ужива во врска со агентот за недвижности, Анѓел Бофо.

Претходниот викенд, тие се фотографирани на романтично патување во Шпанија.

Парот е фотографиран како ужива на сонце и во убавото време.

Актерката не потврди дека е во врска со ова момче, но во една прилика изјави дека нејзините деца се веќе возрасни, а таа може да излегува со момчиња.

фото: Профимедиа