Радио Милева

Хит снимка од домот на Живојиновиќ: Лепа Брена и семејството со фул опрема во карантин имаа убав повод за славење (видео)

Хит снимка од домот на Живојиновиќ: Лепа Брена и семејството со фул опрема во карантин имаа убав повод за славење (видео)
фото: принтскрин/инстаграм

Помалиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ наполни 22 години, а Брена покажа како се слави во нивниот дом.

Бидејќи моментално владее вонредна состојба поради коронавирусот, амбициозниот Виктор овој пат роденденот го прослави дома со најмилите.

Брена, Боба и Виктор носат маски и ракавици како првентива од заштита, но фолк дивата ги насмеа сите со начинот на кој го честиташе роденденот на синот.

Имено, таа на синот му запеа роденденската песна „Happy birthday“, а на крајот со чеканче го удри синот по глава и ги насмеа сите следбенци на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

За потсетување, неодамна се појавија гласини дека најмалиот син на Брена размислува да се жени со неговата избраничка Сандра.

Останати вести од Радио Милева