Радио Милева

Хит снимка од Ана Николиќ во Амиџи шоу: „Ако умрам од корона, ќе се убијам“ (видео)

Хит снимка од Ана Николиќ во Амиџи шоу: „Ако умрам од корона, ќе се убијам“ (видео)
фото: Инстаграм

Пејачката Ана Николиќ по долгогодишна пауза се враќа на голема врата на музичката сцена, па во изминатиот период издаде неколку песни кои наидоа на одличен прием кај публиката.

Ана гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ каде што проговори за короната, за својот нов албум, за разводот, за ќерката Тара, за нејзиниот развод со Раста.

Меѓутоа, она што многумина го коментираат на социјалните мрежи поточно на „Јутуб“ каде е објавена снимката дека е чудно нејзиното однесување во емисијата, односно дека е под дејство на алкохол или дроги.

Исто така таа во емисијата изјавила дека доколку умре од корона ќе се убие односно ако не умре од корона, ќе умре од алкохол. Ова видео брзо се прошири низ социјалните мрежи и сите го коментираат.

Ako umrem od korone ubiću se🤣🤣🤣

Gepostet von Ekskluziva am Mittwoch, 25. März 2020