Радио Милева

Хелена – ќерката на Топалко ќе ви го разубави денот со секси пози крај базенот (ФОТО)

Хелена – ќерката на Топалко ќе ви го разубави денот со секси пози крај базенот (ФОТО)

Ќерката на пејачот Топалко, Хелена Топаловиќ повторно го привлече внимание, со две нови секси фотографии.

Имено, таа позира во бикини, крај базенот во секси пози.

Она што е забележително покрај сето останато,  е дека Хелена драстично ја промени фризурата. Нема што, ќерката на познатиот пејач изгледа како од “милион долари”.