Радио Милева
овојпат претера

Хајди Клум објави неочекувана фотографија со ќерката, па наиде на жестоки критики (фото)

Хајди Клум објави неочекувана фотографија со ќерката, па наиде на жестоки критики (фото)
фото: Профимедиа

Познатата манекенка Хајди Клум е многу блиска со ќерката Лени која ја доби од врската со италијаснкиот бизнисмен Флави Бријат.

Меѓутоа, на Инстаграм стори на младата Лени се појави фотографија на која Хади и Лени се бакнуваат во уста, а овој потег наиде на многу критики.

фото: инстаграм

Лени тргна по стапките на нејзината мајка и гради манекенска кариера, а заедно позираа и за насловна страница на „Вог“.

Освен Лени, Хајди има уште три деца – Хенри, Јохан и Лоу.

Останати вести од Радио Милева