Радио Милева

Гвинет Палтроу по повод 48 роденден се соблече гола и позираше во дворот, а реагираше и нејзината ќерка (фото)

Гвинет Палтроу по повод 48 роденден се соблече гола и позираше во дворот, а реагираше и нејзината ќерка (фото)
фото:гвинет палтроу/инсатаграм

Актерката Гвинет Палтроу го прослави својот 48 роденден гола!

Поранешната девојка на Бред Пит, односно сопругата на Крис Мартин од групата „Колдплеј“ ги воодушеви следбениците со фотографија во „роденденско одело“.

„Одлучив да направам ваква слика“, напиша Гвинет покрај фотографијата каде ја гледаме гола во дворот.

фото:гвинет палтроу/инсатграм

Сликата најверојатно ја направи нејзиниот сегашен сопруг Бред Фалчук, а нејзината ќерка Епл исто така коментираше: „Мамо!“.

Следбениците и коментираа дека ја почитуваат што се чувствува така сигурно и самоуверено во својата кожа на таа возраст.

Останати вести од Радио Милева