Радио Милева

Гвинет Палтроу ги препорачува најдобрите с*кс играчки во време на изолација

Гвинет Палтроу ги препорачува најдобрите с*кс играчки во време на изолација
фото:гвинет палтроу/инстаграм

Актерката Гвинет Палтроу реши да го сподели своето искуство со фановите и да ги советува за најдобрите секс играчки што можат да ги користат додека се во изолација заради епидемијата на вирусот корона.

Гвинет неодамна сними видео со сопругот Бред и советник за интимни односи, жалејќи се дека таа и нејзиниот сопруг биле сексуално фрустрирани од новата ситуација предизвикана од вирусната епидемија.

фото:гвинет палтроу/инсатграм

Поради оваа причина Гвинет реши да го сподели своето искуство на една страница и да им препорача на фановите „играчки за возрасни“ за нив да се задоволат себеси и своите партнери, како и да се забавуваат.

Во написот под наслов „Најдобри вибратори за соло задоволство и придружна игра“, таа го наведе бројот на вибратори што корисниците можат да ги уживаат сами или со партнерот.
Гвинет ги препорача и најдобрите вибратори за почетници, а страницата со која контактира е веќе позната по советување на жени за секс.

фото:гвинет палтроу/инсатграм

Актерката сето ова го сними откако зборуваше со советник за сексуални односи чија помош таа бараше бидејќи со нејзиниот сопруг паднале во сексуална криза за време на нивниот постојан престој дома.

Останати вести од Радио Милева