Радио Милева

Градите на Ана Севиќ прелеваат од малото бикини (фото)

Градите на Ана Севиќ прелеваат од малото бикини (фото)
фото:инстаграм/анасевиќ

Поранешната сопруга на пејачот Дарко Лазиќ, пејачката Ана Севиќ (33), направи вистинска мешаница на социјалните медиуми кога објави жешка фотографија во костим за капење.

Ана во моментов е на годишен одмор со своето момче Даниел Недеjковиќ и ќерката Лорена, која ја има од бракот со Дарко.

Веќе е познато колку атрактивно изгледа пејачката и колку ги радува мажите секој пат кога ќе се соблече во бикини.

фото:инстаграм/анасевиќ

Ана позираше на брод во маслиново зелен костим за капење, направи провокативна поза, погледна настрана и … го зацементира машкиот пол!

„Опуштено“, ја опиша Севиќ фотографијата.

фото:инстаграм/анасевиќ

Објавувата на пејачката на Инстаграм беше проследена со лавина комплименти на сметка на нејзиниот изглед, а лајковите само се нижеа.

Останати вести од Радио Милева