Радио Милева

Гори интернетот: Нивес Целзиус објави фотографија на која не носи гаќички (фото)

Гори интернетот: Нивес Целзиус објави фотографија на која не носи гаќички (фото)
фото: Инстаграм

Нивес Целзиус често е активна социјалните мрежи и објавува разни фотографии, а меѓу нив и оние провокативните кои знаат да ја разбудат машката фантазија.

Таа секојдневно знае да објави фотографии каде во прв план е нејзиното деколте, но овој пат го истакн долниот дел од интимата, каде може да се забележи дека не носи долна облека.

Во описот се заблагодари што и во текот на пандемијата може да се чувствува удобно.

фото: Инстаграм

Фотографијата за краток период доби повеќе од 25 000 лајкови.

 

Останати вести од Радио Милева