Радио Милева

Гори Инстаграм од жешката фотографија на Ријана во проѕирна долна облека (фото)

Гори Инстаграм од жешката фотографија на Ријана во проѕирна долна облека (фото)

Светски познатата пејачка Ријана од пред извесно време почна да се занимава со дизајнирање и продажба на долна облека која го носи нејзиниот потпис.

За раклама на парчињата долна облека најчесто го користи своето раскошно тело, а во најновите фотографии презентираше градник и гаќички во ровова нијанса , изработени специјално за денот на вљубените.

 

View this post on Instagram

 

@badgalriri @savagexfenty 👄💙 #valentinsday

A post shared by Badgalriri (@ririgalbadd) on

Долната облека е транспарентна, па токму ваквото жешко издание на Рири го запали Инстаграм.

Веројатно оваа секси реклама е доволна за припадниците на посилниот пол да им купат за денот на вљубените на своите партнерки едно вакво секси комплетече.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Badgalriri (@ririgalbadd) on

Но, со оглед на тоа дека им се допадна и на многу обожавателки, сугурно има многу такви кои веќе се подновиле со ваква долна облека од познатата пејачка од Барбадос.

фото:инстаграм

Останати вести од Радио Милева