Радио Милева

Горда и разнежнета: Анастасија Ражнатовиќ сподели неодолива снимка од снаата Богдана и внукот Жељко (видео)

Горда и разнежнета: Анастасија Ражнатовиќ сподели неодолива снимка од снаата Богдана и внукот Жељко (видео)
фото:анастасија ражнатовиќ/инсатграм/принтскрин

Ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ , Анастасија, сподели убав момент од нејзината семејна куќа.

Семејството Ражнатовиќ е апсолутно за заљубено во својот најмлад член – бебето Жељjко, кое се роди во месец мај.

Од време на време, гордите родители, бабата и тетката, споделуваат фотографија или видео каде главна sвезда е синот и внук, а последната се појави на профилот на неговата тетка Анастасија Ражнатовиќ на Инстаграм.

Таа го забележа моментот кога го хранеа малиот опишувајќи го како „sоцијален тип“: „Тој дремеше пет минути и му беше доволно, случајно да не пропушти нешто“- пишува Анастасија.

– Кој спиеше само пет минути? Тој сака да се дружи со нас – се слуша гласот на Анастасија.
Погледнете:

Останати вести од Радио Милева