Радио Милева

Голиот задник на Николија не може да и направи белја, зашто таа го има Реља (ФОТО)

Голиот задник на Николија не може да и направи белја, зашто таа го има Реља (ФОТО)

Ќерката на фолк легендата весна Змијанац, Николија ЈОвановиќ е како и речиси сите естрадни ѕвезди, многу активна насоцијалните мрежи, зашто тоа го смета за дел од професијата.

неретко Николија објавува и разголени фотографии, на кои разбирливо домининираат  нејзините телесни атрибути. Бујните гради и извајаната задница се она што најмногу ја краси оваа убавица, па разбирливо понекоја таква фотографија, особено од летниот одмор да осамне и на нејзиниот Инстаграм, какви што беа и овие од неодамнешното летување на пејачката во Грција.

Иако многумина, особено од машката популација се „палат“ на нејзините разголени фотографии, повеќе од сигурно е дека голиот задник  на Николија не може да и направи белја, зашто таа го има Реља.

Имено, пејачката е во брак со раперот Реља Поповиќ, а тие важат за една од најхармоничните двојки на српската јавна сцена.

Двајцата ја имаат ќерката Реа, но за 2-ри Август тие имаа друга причина за славење. Николија на својот Инстаграм сподели емотивна објава со својата животна љубов, па напиша:

 

View this post on Instagram

 

2.avgust jedan od mojih omiljenih datuma?!Srecan rodjendan ljubavi @reljarelja ❤️

A post shared by NIKOLIJA (@nikolijaofficial) on


„2 август е еден од моите омилени датуми.Среќен роденден, љубов“ – напиша Николија, а коментираше и нејзината мајка Весна, која остави срциња во вид на емотикони за зетот.

Останати вести од Радио Милева