Радио Милева

Голи нозе долги како година: Сања Кужет со секси изгледот ги засени дамите во „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

Голи нозе долги како година: Сања Кужет со секси изгледот ги засени дамите во „Ѕвездите на Гранд“ (фото)
фото:инстаграм/сањакужет

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет, се појави на сцената од музичкиот натпревар во црна тоалета која во пределот на нозете е проѕирна.

Ваквиот секси изглед несомнено ги собра погледите и секако ги фокусираше камерите. Црниот фустан ги откри долгите нозе на Сања, кои се нејзин  силен атрибут.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on


-Сања, како и секогаш гледам „Ѕвездите на Гранд“ само поради тебе, гласи само еден од коментарите за изгледот на атрактивната водителка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on

Инаку, Сања по секое издание на популарното музичко шоу практикува да објавува фотографии од својот изглед, па профилот на Инсатграм и е преполн со вакви моменти за кои собира лавина од комплименти.

Останати вести од Радио Милева