Радио Милева

Голи гради под мократа бела маичка: Хали Бери со врела фотографија ги почести фановите за роденден (фото)

Голи гради под мократа бела маичка: Хали Бери со врела фотографија ги почести фановите за роденден (фото)
фото:инстаграм/хали бери

Една од најпосакуваните жени во светот, актерката Хали Бери, наполни 53 години на 14 август.

Американската секс-бомба изгледа како „змеј“ на возраст во шестата деценија, а по повод роденденот, таа реши да подари нешто на своите лојални обожаватели.

фото:инстаграм/хали бери

Поточно, Хали објави фотографија на која позира во проѕирна мокра маица под која не носи градник, туку смело ги покажува градите.

„Клуб без градник“, пишува на маичката која ја носи актерката.

Се разбира, нема кој не и го честиташе роденденот и не посака се најдобро.

Еве фотографијата:

фото:инстаграм/хали бери

Останати вести од Радио Милева