Радио Милева

Голем базен и модерен екстериер: Ѕирнете во луксузниот двор на Лепа Брена каде таа се релаксира (фото)

Голем базен и модерен екстериер: Ѕирнете во луксузниот двор на Лепа Брена каде таа се релаксира (фото)
фото:инсатграм/лепабрена

Српската музичка ѕвезда Лепа Брена вчерашниот сончев априлски ден реши да го искористи за да го фати сончевиот зрак од својот двор на куќата во Бежанска коса.

Облечена во кежуал облека, тренерски, очила за сонце, но и медитираше и уживаше во цвеќето кое веќе процветало во нејзиниот двор. Друштво и правеш синот Виктор со кој разговарале за здрава искрана.

-Најпосле повторно сонце и навистина уживам во денешниот ден. Опуштена сум и ги полнам батериите за сите работни активности кои ме очекуваат – вели балканската ѕвезда која за своите следбеници го покажа луксузниот двор кој изобилува со зеленило, цвеќе, има базен и модерен екстериер.

фото:принтскрин/блиц.рс

фото:принтскрин/блиц.рс

фото:инсатграм

Останати вести од Радио Милева