Радио Милева
задруга 3

Гола сеанса во гардеробата: Маја Маринковиќ им ги „наполни очите“ на ТВ гледачите (ВИДЕО)

Гола сеанса во гардеробата: Маја Маринковиќ им ги „наполни очите“ на ТВ гледачите (ВИДЕО)

Како што се ближи финалето во „Задруга 3“, учесниците во реалното шоу  се подготвуваат да се претстават пред публиката во најдобро можно издание. Така, Маја Маринковиќ, впрочем како и повеќето од останатите старлети, игра на картата – голотија, како проверен начин да се привлече вниманието.

И покрај сите предупредување и забелешки на нејзиното момче на сметка на пресоблекувањето пред вклучените камери во гардероберот на „Задруга 3“, Маја Маринковиќ, како и секогаш се слуша само себеси.

Нејзиниот љубовник Марко Јањушевиќ – Јањуш повеќе пати и префрли и ја опомена јавнмо да не се пресоблекува останувајќи топлес, само по танга гаќички пред камерите, но Маја очигледно „мува не ја лази“ за тоа, па комплетно ги игнорира неговите опомени!

Нејзе очигледно најмногу и е ваѓжна победата, па така и овој пат „мртва ладна“ си влезе во гардеробата, каде натенане си се пресоблече, при тоа уште еднаш покажувајќи ги во целост сосема голи своите гигантски силиконски адути однапред, како и големата обла задница одназад, во која длабоко потонала лентата од танга гаќичките на старлетата.

Погледнете како изгледа уметноста на соблекувањето на голата Маја:

Останати вести од Радио Милева