Радио Милева

Гола како од мајка родена: Дара Бубамара повторно стисна погрешно копче? (18+)

Гола како од мајка родена: Дара Бубамара повторно стисна погрешно копче? (18+)

Дара Бубамара претходнаа година се најде во центарот на вниманието кога на социјалните мрежи по грешка објави експлицитно видео.

Нејзините следбеници може да видат како орално се задоволува со сексуална играчка.

По тој повод пејачката се огласи и истакна дека по грешка стиснала погрешно копче.

Меѓутоа на нејзиниот профил се појави фотографија на која е како од мајка родена.

И додека некои и порачаа дека изгледа како авион, други ја прашаа дали повторно претиснала погрешно копче.

фото: Принтскрин/инстаграм

 

 

Останати вести од Радио Милева