Радио Милева

Гола и жестока амазонка: Сања Барби не запира со провокација (фото)

Гола и жестока амазонка: Сања Барби не запира со провокација (фото)

Велат, облеката не го прави човекот, а фолк пејачката Сања Цинцева или попозната како Барбика својата комфорна зона периодов најмногу ја наоѓа кога на себе речиси нема облека.

Таа како и повеќето е активен корисник на социјалната мрежа Инстаграм каде редовно ги изненадува своите следбеници со разни фотографии од секојдневието, но и жестоки на кои е речиси гола.

 

View this post on Instagram

 

@tome.tabanov 📷⭐️

A post shared by CINCEVA SANJA OFFICIAL (@sanjacincevaa) on

Неодамна направи фотосесија на која своето амазонско тело, односно интимата ја покри со електрична гирата, а овој пат повторно се фотографираше во разголено издание, но голите гради ги покри со прамените коса.

На себе има само панталони со војнички принт кои дополнително ја прават да изгледа доминантно, а истовремено и доста секси.

 

View this post on Instagram

 

@tabanovphotography 📷🎞📸💫⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

A post shared by CINCEVA SANJA OFFICIAL (@sanjacincevaa) on


Како ви се допаѓа?

фото:instagram/tome tabanov