Радио Милева

Гога Секулиќ го покажа новородениот син, но и еден неочекуван детаљ (фото)

Гога Секулиќ го покажа новородениот син, но и еден неочекуван детаљ (фото)
инстаграм

Српската пејачка  Гога Секулиќ неодамна стана мајка на почетокот од петтата деценија од животот и на свет го донесе синот кој доби две имиња – Василиј Андреј.

Таа заедно со својот сопруг Урош живее во Швајцарија каде е роден и нејзиниот син во декември минатата година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Гога често објавува фотографии на својот Инстаграм профил со наследникот, но и од  подароците кои ги добива тој, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Интересна е една фотографија која ја објави пејачката, а на неа пишува 50 проценти мама+50 проценти тато=јас или ICH на германски.