Радио Милева
тетоважа на плажа

Гоца Тржан топлес во клечечка поза, јасно покажа од каде и „никнува“ тетовираната роза (ФОТО)

Гоца Тржан топлес во клечечка поза, јасно покажа од каде и „никнува“ тетовираната роза (ФОТО)

Српската поп пејачка Гоца Тржан е позната како по своите хитови, така по контроверзното однесување.  „Без влакна на јазикот“, а понекогаш и „без кочници“ кога се изјавите или потезите што ги влече во прашање, Гоца дури и кога одмора го привлекува вниманието на своите обожаватели.

Деновиве пејачката со уште три  другарки ужива во убавините на Егејот. Тржан прати поздрав од Халкидики, со неколку „жешки“ фотографии. Весело женско друштво во секси бикини, завртени со грбот кон камерата, па сега вие видете која им била намерата…?

Само добра забава заради „чаталење“ или мал маркетинг на она што на секоја од нив и е сместено во долниот дел од костимот за капење?  Четири обли газиња крај морскиот брег, а само едно нејзино… Можете ли да погодите кое и припаѓа на Гоца Тржан?

Ако се’ уште не откривте, втората фотографија ќе ви помогне да дојдете до одговорот.  Пејачката сликана одзади, свртена со гол грб на кој убаво и се гледа големата тетоважа… Гоца Тржан гола, во клечечка поза,  јасно покажа од каде и „никнува“ тетовираната роза!

Останати вести од Радио Милева