Радио Милева
негувана, сочувана...

Гоца Тржан – секси по дома, уште посекси на концерт! (ФОТО)

Гоца Тржан – секси по дома, уште посекси на концерт! (ФОТО)

Гоца Тржан не крие дека мора секојдневно да се подмладува за да биде убава и витална за нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ.

Мора, зошто се треба да го задржи неговиот интерес, бидејќи тој е многу помлад од неа, а разликата од 14 години воопшто не е наивна.

Таа призна дека ставала ботокс и го кревала тонусот на лицето.

„Сè што сторив досега е вбризгување ботокс помеѓу веѓите, затоа што се муртам додека пеам, акога потоа ќе се видам, тоа ме вознемирува. Одам и на радио бранови за да го подигнам тонусот на лицето. Од парите што ги дадов за нега на кожата, можев да купам уште еден стан“ – објаснува пејачката.

Тржан на последниот настап со групата „Тап 011“ на белградскиот „Пиво фест“, со речиси извадени гради надвор од деколтето на корсетот без ракави,  изгледаше многу секси на сцената.

Дури и повеќе од она што изгледа по дома!

Останати вести од Радио Милева