Радио Милева

Гоца Тржан се кае што подобро не го бирала таткото на својата ќерка, па ги советува девојките да отворат „четири очи“

Гоца Тржан се кае што подобро не го бирала таткото на својата ќерка, па ги советува девојките да отворат „четири очи“
фото:инстаграм/гоца тржан

Пејачката Гоца Тржан ужива во среќен брак со помладиот сопруг Рашо Новаковиќ, но неретко го споменува и својот поранешен сопруг Иван маринковиќ, кој веќе со месеци учествува во реалното шоу „Парови 7“.

Гоца се кае што подобро не го бирала таткото на својата ќерка, како што вели самата, па ги советува девојките да отворат „четири очи“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan) on

-Мојата најголема грешка е што подобро не го бирав таткото на својата ќерка, но тогаш не би ја имала неа. Било како било, подобро би го направила истото за да ја имам неа, вели искрено Гоца во едно од своите обраќања кон младта женска популација на својот Јутјуб канал.

Останати вести од Радио Милева