Радио Милева

Гоца Тржан мокра и потемнета: Бикинито едвај и го покри задникот (фото)

Гоца Тржан мокра и потемнета: Бикинито едвај и го покри задникот (фото)
фото:инстаграм/гоца тржан

По работнoто летo, Гоца Тржан најпосле замина на заслужен лето одмор, па во моментов ужива на Лефкада, од каде што се огласи на Инстаграм.

Пејачката позираше во бикини и ги покажа своите секси атрибути во поза која малкумина остави рамнодушни, со оглед дека ги потенцираше бутовите и задникот.

Иако носеше маица, би рекле влажна, под која носеше црно бикини, фотографијата на Гоца привлече големо внимание и нејзините фанови и упатија комплименти.

фото:инстаграм/гоца тржан

За да ги направи работите уште поинтригантни, Гоца лежеше на каменот, носеше шапка и очила за сонце на главата, а тетоважа на зглобот совршено се истакна во оваа поза.

Останати вести од Радио Милева