Радио Милева

Гоца Тржан досега ја криеше ќерката, но сега гордо покажа во каква убавица израсна Лена (фото)

Гоца Тржан досега ја криеше ќерката, но сега гордо покажа во каква убавица израсна Лена (фото)
фото:инстаграм/гоца тржан

Мајката и ќерката заедно се фотографираа, а Гоца покажа колку е емотивна кога во прашање е нејзината Лена.
Пејачката Гоца Тражн често изјавува колку ја сака својата ќерка Лена маринковиќ, но не сака јавно да ја експонира.

Сепак, од време на време знае да направи исклучок, како сега, па објави заедничка фотографија со веќе пораснатата ќерка.

-Колку брзо порасна. Колку само многу ја сакам. Колку сум среќна што сум мајка! – пишува Гоца Тржан во описот.

фото:инстаграм/гоцатржан

Не е познато како Лена рагирала на овие зборови и дали овој пат и е драго што заврши на профилот на својата популарна мајка.

Останати вести од Радио Милева