Радио Милева
И тоа го може да повисок рејтинг

Го провоцираа, а тој не му ја мислеше многу: Саша Поповиќ ги откопча фармерките пред камери за да ги покаже гаќите (фото)

Го провоцираа, а тој не му ја мислеше многу: Саша Поповиќ ги откопча фармерките пред камери за да ги покаже гаќите (фото)
фото:звездите на гранд/инстаграм принтскрин

Саша Поповиќ е познат како шоумен, а сега отиде чекор подалеку, па ја покажа својата долна облека пред камерите во новата емисија на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“.

Членовите на жирито се пошегуваа на негова сметка, па го замолија да ги покаже своите гаќи, мислејќи дека нема да го стори тоа, а потоа да ги изненади сите.

– Што не треба да покажувам? Не ми е проблем да се соблечам тука пред вас – рече Саша, кој ги откопча фармерките пред камерите.

фото:принтскрин/блиц.рс

Жирито се смееше на овој негов потег, а Поповиќ уште еднаш најде начин да го привлече фокусот на јавниот интерес и секако да го зголеми рејтингот на гледаност.

Останати вести од Радио Милева